YENİ SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ

ONÜÇ SENE SONRA İNTERNET SAYFAMIZI YENİLEDİK

8.709

DERNEĞİMİZİN RESMİ İNTERNET SİTESİ SANAL DÜNYADAKİ YÜZÜNÜ ON ÜÇ SENE SONRA DEĞİŞTİRDİ

On üç Sene boyunca derneğimizi bütün etkinliklerini haberlerini duyurduğumuz resmi İnternet sayfamız yeni yüzüyle yeniden karşınızda.

Günümüz şartlarında iletişim araçlarının gelişmesi bir çok değişikliği de beraberinde getiriyor bu gelişmeler karşısında derneğimizin resmi İnternet sayfasını yenilemekte zorunluluk olmuştu 2016 / 2017 sezonunun hemen bitiminde bununla ilgili çalışmalara başlayan dernek yönetimimiz ilk İnternet sitemizi yapan derneğimizin de sponsorlarından ajansup web tasarım yazılım reklam ve organizasyon yetkilileriyle görüşmeye başladı.

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz

Firma yetkililerinden Murat İLGAZİ nin yaptığı açıklamaya göre on üç sene önce İzmir’in kültürünü dünya çapında tanıtmak ve gelecek kuşaklara aktarmak için kurulan ifd nin aynı heyecan ve enerjiyle gönümüz şartlarında yeni bir İnternet sayfasına ihtiyacı vardı. Bizde her zaman yanında olduğumuz derneğimizin yeni İnternet sayfası için hemen kolları sıvadık ve İnternet sitemizin genel hatlarını oluşturduk bundan sonra site kendi içinde içerik olarak zenginleşerek daha da büyüyecek ve sanal dünyada takip edilen örnek bir İnternet sitesi olacak.

 

 

 

 

Yoruma kapalı.