YİNE GELECEK O GÜZEL GÜNLER

502

Arkadaşlar iyi günler

Korona virüs salgını ne yazık ki bütün dünya da olduğu gibi ülkemizde de günlük hayatımızı olumsuz ve derinden etkiledi. Mart ayında başlayan salgın günleri istemesek de Ekim ayından bu yana devam eden dernek çalışmalarımızın tümüyle durmasına sebep oldu ve bütün 2020 yılı planlarımızı bozdu.

Haklı olarak bundan sonra ne olacak sorusu bizde olduğu kadar bütün arkadaşlarımızın da kafasına takılan bir soru.

Bu sorunun karşılığı şu anda İfd olarak gündemi yakından izliyor ve her akşam yapılan resmi açıklamaları takip ediyoruz.

Niyetimiz ise resmi makamların açıklamalarına göre hareket edip eğer mümkün olursa bu yıl içerisinde verdiğimiz emeğin karşılığını almak.

Belki diğer yıl sonu gösterilerimiz gibi olmayacak ancak Ekim ayından bu yana gösterdiğimiz öz verinin sonucu olarak sizlerle aynı sahneyi paylaşmak ta bizim şu anki en büyük hedefimiz.

Merak ettiğiniz sormak istediğiniz dernekle ilgili başka sorular var ise yönetici arkadaşlarımız sizlere bir telefon kadar yakın rahatlıkla arkadaşlarımızı arayabilirsiniz.

Salgın günlerinin en kısa zamanda bittiği el ele, kol kola, omuz omuza aynı sahneyi paylaştığımız sağlık dolu günlere evde kalın sağlıcakla kalın.

İZMİR FOLKLOR G.S.K. DERNEĞİ

Yoruma kapalı.